Srpen 2011

Prečo zvoliť krátky nailstyle?

31. srpna 2011 v 18:29 | Simi Wynter |  kosmetika
Takmer všetky baby sa rady starajú o svoje nechtíky. Niektoré ich nosia zarovnané a iné v oblúčiku. Farebné, gélové, nalepovacie alebo len tak ako sú pretreté bezfarebným lakom. Keby je však výhodne ba priam žiadúce mať krátne nechty?

Tajomstvo učenia

31. srpna 2011 v 16:40 | Simi Wynter |  rady

Tu je návod ako sa učiť podľa mňa. Takto sa učím, mám v tom systém. Známky mám výborné (1). Som si istá, že niektoré poznáš, možno niektoré z nich sama používaš alebo niektoré nepotrebuješ (ale ja nie som génius) takže dúfam, že ti pomôžu.


Rozhovor s Shikou: Lolita styl

31. srpna 2011 v 15:59 | Dragell |  rozhovoryblogerky
Dnes tu budu mít menší rozhovor s dívkou, která má ráda Lolita módu. Myslím si, že by to mohlo být vcelku zajímavé, vždyť je to jeden z oněh extravagantních originálních stylů, se kterými se člověk nesetká jen tak, tedy alespoň tady u nás :)

Adriana alias Shika, kterou můžete nalézt na blogu shika-chan.blog.cz, si se mnou dala dokonce sraz, takže se můžete pokochat doprovodnými fotografiemi šatů a vůbec celého oblečení s doplňky, které měla právě na sobě.
Omlouvám se za typ úpravy fotografií, bohužel bylo velmi ostré slunce a vznikaly nepěkné přepaly.

Přírodní kosmetika

31. srpna 2011 v 14:25 | Mary-Ane |  kosmetika


Když mi před pár měsíci kamarádka říkala, že si objednává kosmetiku z internetu, byla jsem dost překvapená. Proč bych měla dlouhé týdny čekat, než mi přijde objednané zboží, když v obchodě si ho můžu koupit hned? Doba doručení je ale opravdu krátká, tak proč si nepořídit nějakou kosmetiku, která ti zpříjemní podzim a začátek školy?

E-shop
je opravdu přehledný a každý si v něm najde, co zrovna potřebuje. Přírodní kosmetika je navíc velmi fajn, takže nemusíš mít strach, že bys kupovala nějaké chemikálie. A ceny, za které zboží nabízí, jsou opravdu nízké a produkty jsou kvalitní.


Dokument: Rok 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí

31. srpna 2011 v 13:39 | Dragell |  film
Na doporučení sestřenice jsem shlédla dokument, o který se prostě nemohu nepodělit. Tolik to ve mě zanechalo, tolik mě to oslovilo, a tak moc mne to vyděsilo...
Dokumentem nás provází vědci, kteří hovoří o Mayském kalendáři, kruzích v obilí, mimozemských civilizacích, vesmíru, globálním oteplování a mnoha dalších věcech, které mají vyvrcholit 21.12.2012.

O redaktorce: Sally Ash Rowley

31. srpna 2011 v 8:00 | Sally Ash Rowley |  redaktorovani
Sally Ash Rowley


Vek: 14
Blog: sallyashrowley.blog.cz

Som študentka, v budúcnosti chcem byť redaktorkou módneho magazínu.
Najradšej píšem o móde, ale aj rôzne úvahy.
Záujmy - samozrejme písanie, angličtina, spev, tanec.
Neznášam keď niekto nadáva, strašne sa mi hnusí fajčenie a pitie.

Najobľúbenejší film: filmov sa mi páči veľa, väčšinou sú to tie tie typické americké romantické filmy, ale rada si pozriem niečo fantasy
Najobľúbenejšia kniha: milujem knihy, je ťažké vybrať tú najlepšiu, no momentálne to bude asi Záblesk - krásny príbeh o láske medzi anjelom a človekom
Najobľúbenejšia pesnička: to sa stále mení, ale She is the Sunlight od Trading Yesterday je skvelá - taká jemná, zamilovaná melódia
Najobľúbenejší kus oblečenia: top - je to časť oblečenia, ktorú jednoducho milujem
Najobľúbenejšia blogerka: v dnešnej dobe je už veľa skvelých blogerov, ale momentálne som si obľúbila Lucy, k článkom dáva hlavne veľa fotiek a to sa mi páči
Koho chcem stretnúť: Selena Gomez a Demi Lovato, obidve sú pre mňa vzorom - Demi obzvlášť preto, čím si prešla

Becca Fitzpatrick: HushHush Books

30. srpna 2011 v 20:00 | Simi Wynter |  literatura

Becca Fitzpatrick: HushHush Books

Táto séria patrí medzi moje najobľúbenejšie knihy. V súčasnosti sú prvé dve z troch. Zavrhnutý (HushHush), Crescendo a posledná kniha vychádza v origináli 4. októbra tohto roku: Ticho (Silence). Investovaním do týchto kníh určite neprestrelíte. Sú skutočne neodolateľné.

NÁVRHÁŘSKÁ SOUTĚŽ!

30. srpna 2011 v 18:58 | Dominikísek |  souteze
Soutěž pořádaná návrhářskou a komiksovou blogerkou - Dominikískem! Tímto vyzývám všechny uchazečky - PŘEDVEĎTE SVŮJ TALENT V NÁVRHÁŘSKÉ SOUTĚŽI, KTERÁ NEMÁ MEZE! Vlastně tedy ano... POPADNĚTE SVÉ TUŽKY A TABLETY A DEJTE SE DO KRESLENÍ!

Preč s depresiou

30. srpna 2011 v 18:47 | Sally Ash Rowley |  vztahy


Určite každá z nás pozná chvíle, keď sa nám nechce nič robiť. Buď sedíme len za počítačom, prípadne presadneme k televízii a potom späť k počítaču. Na facebook (twitter) vkuse píšeme statusy aké sme znudené a ako veľmi chceme niečo robiť. Ale v skutočnosti nechceme. Celkom nám vyhovuje sedieť pred PC, sem-tam pustíme novú pesničku a zasnene pozeráme na stránky, kde sú veci, ktoré si nemôžeme dovoliť. Týmto sa akurát tak rútime do záhuby a jediné čo z toho môže jedno ráno vzniknúť - vôbec sa nám nebude chcieť postaviť z postele. Treba začať žiť a preto píšem o niekoľkých radách ako si "prinávratiť" život.

Justin Bieber looks like me!

30. srpna 2011 v 15:09 | Dominikísek |  hudba
Je to pár dnů zpátky, co jsem viděla reklamu na ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, vůbec totiž přes prázdniny televizi nesleduju.
Kažopádně následující den jsem sedla k počítači, najela si youtube a hledala různé "americké talenty".
Musím říct, že mě nepřestává udivovat, co dnešní lidé dokážou, jak jsou ohební, talentovaní, nadaní, neuvěřitelné!
Zejména, když se jedná o zpěváky, dokáží určité hvězdy napodobit natolik, že si opravdu myslím, že to zpívá dotyčná star.
Když mi ale youtube nabízel odkaz na další "podobná videa", opravdu jsem koukala s otevřenou pusou!
První moje myšlenka: ,,Justin Bieber je v pořadu AMERIKÁ MÁ TALENT?!"