Dokument: Rok 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí

31. srpna 2011 v 13:39 | Dragell |  film
Na doporučení sestřenice jsem shlédla dokument, o který se prostě nemohu nepodělit. Tolik to ve mě zanechalo, tolik mě to oslovilo, a tak moc mne to vyděsilo...
Dokumentem nás provází vědci, kteří hovoří o Mayském kalendáři, kruzích v obilí, mimozemských civilizacích, vesmíru, globálním oteplování a mnoha dalších věcech, které mají vyvrcholit 21.12.2012.

V ten den skončí všechny roky májského kalendáře (mají více typů) a nastane přelomový zlom. Bude to zničení civilizace důsledkem poslední negativní sluneční aktivity? Stále se zhoršujícím globálním oteplováním? Nebo nás navštívý mimozemská rasa, která se nás neustále snaží kontaktovat skrze kruhy v obilí? Rok 2012 nemusí být koncem, ale také novým začátkem něčeho jiného, lepšího.
Dokument je podán naprosto přesvědčivě a opravdu v každém z nás musí něco malého zanechat, ačkoliv můžeme být i naprostými odpůrci těchto věcí a předpovědí. Mne osobně velmi fascinoval výklad kruhů v obilí.
Věřit nebo nevěřit...? To nyní přenechám na vás, jelikož vkládám dokument, který je též vystaven na Youtube.
Tento dokument můžete nalézt na Youtube, kde se ovšem obraz drobně zasekává, zvuk je však kvalitní. Pokud potřebujete vysou kvalitu tohoto dokumentu, tak shánějte jinde, ovšem mně tato kvalita videa stačila, není to tak hrozné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 D. D. | 31. srpna 2011 v 14:01 | Reagovat

Souhlasím, toto musí v každem něco zanechat.

2 mischacreizy mischacreizy | 1. září 2011 v 19:00 | Reagovat

Ten jsem viděla a docel ajsem se pak bála..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama