Jak se zbavit brýlí!

19. srpna 2011 v 12:05 | Dominikísek |  literatura
Už tě také štvou ty zbytečná těžítka na nosu? Přeješ si je konečně odhodit a vidět svět pouze svýma očima? Pak by jsi si měla přečíst knihu, která by tě měla od "protivných" brýlí osvobodit.


Máme v rodině vadu zraku. Můj dědeček byl slepý, babička má brýle, maminka, tetičky a další příbuzní. Já momentálně trpím krátkozrakostí. (Špatně vidím na dálku).
Říkáš si: ,,To ještě nic není, můžeš normálně žít, obejdeš se i bez brýlí! Já ovšem jsem k nim připoutaná nadosmrti.."
Ale nic není nemožné! Právě touto větou a mnoha dalšími se drží spisovatel Mirzakarim Norbekov. I on měl silné problémy se zrakem, ale víra ho uzdravila. Proto se rozhodl, podělit se o tento zázrak s dalšími lidmi. Tedy - sepsal knihu. Jak už nadpis napovídá, knížka se jmenuje JAK SE ZBAVIT BRÝLÍ Zkušenosti hlupáka aneb klíč k prozření.
V knize najdeš různé tipy na cvičení očí, aby se posilovaly a "neztuhly".
Ale tím celá kniha zaplněna není. Především samotný pan Norbekov píše příběhy, ze svého života, nad kterými se pozastavíš a uvědomíš si, co celý život obnáší. Právě tohle uvědomění, ti má VRÁTIT ZRAK!
Nezapomeň, že NIKDY není pozdě. Zjistíš, že i staršímu sedmdesátiletému muži, který měl 6 a půl dioptrie po přečtení knihy odhodil brýle nadobro. A to za dva měsíce! Záleží, jak moc silné problémy se zrakem máte, ale jak říkám, NIC NENÍ NEMOŽNÉ.
Samozřejmě musíte cviky pravidelně cvičit cviky, předepsané v knize a to nejlépe, až se k nim dostaneš. Jsou totiž až u konce celého "díla".
Pan Mirzakarim Norbekov sepsal články za sebou tak, aby "léčba" byla co nejúčinnější.
Pokud jsi opravdu rozhodnutá, ten "krásný" doplněk, který ti "zdobí" tvůj obličej opravdu navždy hodit do šuplíku, nestačí pouze knihu rychle přečíst. Jde totiž víc, než o knihu. Jde o "zázrak", v který musíš opravdu věřit, že se stane. Budeš-li to myslet vážně, odezva ti bude odpovědí.
Mimochodem, celá knížka je psána pesimistickým pohledem. Možná se ti bude zdát "odpudivá" a řekneš si: ,,Tohle mi za to nestojí." Ale za každým mrakem je Slunce.
Věta, kterou Mirzakarim Norbekov pronesl: "Je lepší být blbcem, ale živým, zdravým a šťastným, než chytrákem, ale nemocným, nešťastným a skoro mrtvým!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ♥Lucinka♥ ♥Lucinka♥ | E-mail | Web | 19. srpna 2011 v 12:36 | Reagovat

Nosím brýle,-teda mám je nosit a spíše je nenosím-vidím dobře i bez nich..:)ale tu knížku si asi přečtu:)

2 lili lili | 19. srpna 2011 v 15:14 | Reagovat

ahoj, chtělo by to lepší desing, taky písmenka jsou celkem malá a je to poměrně nebarevné, jinak pěkné!

3 Fajnslečny Fajnslečny | Web | 19. srpna 2011 v 19:51 | Reagovat

Nový dess bude zveřejněn za několik dnů.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama