Rozhovor: Markéta Konvičková

15. srpna 2011 v 18:09 | Zuza |  rozhovory

Další řada úspěšné show Česko-slovenské Superstar. A právě jedna ze soutěžících, která bohužel nevyhrála, ale já si myslím, že to tak nevadí, protože i dnes má co dělat Byla tak ochotná a zodpověděla nějaké otázky. Na jejím webu se můžete podívat na kdy chystá koncerty a podobně.Jak ses do superstar dostala?

Byla to šílená náhoda . Přišel za mnou taťka a oznámil mi že se chystá česko-slovenská superstar… Říkám hihihi, co já bych tam dělala. Najednou za mnou přišla spolužačka, že se přihlásila.. Nějak mě to nejspíš vyhecovalo a já hned na druhý den poslala přihlášku

Jaké máš dobré, ale i špatné vzpomínky na celou show?

Člověk , který se v 15 dostane do televize před mraky diváků, nemá zkušenosti, tréma a stres ovládá jeho myšlení i výkony. Je to celkem síla. Na druhou stranu jsme měli výborný kolektiv a drželi jsme při sobě. Byla to výborná zkušenost.

Změnila ti soutěž život? A jsi za to ráda nebo ne?

Změnila. Hrozně mě těší, že jsem dostala šanci dělat to, co mě baví, mít výbornou agenturu, díky které jsem vydala desku, natočila 4 videoklipy a dokonce jsem měla tu čest přebírat sošky za objev roku v anketě Český slavík a Hudební stanice ÓčkoJ. Jupí!:-)

Co by, jsi poradila postupujícím v superstar?

Ať se vykašlou na bulváry, nedělají si z toho hlavu, pokud o nich budou psát škaredě a soustředí se na své výkony a ať si to hlavně užijouJ. Plyne to hrozně rychle…

Na co by se tvojí fanoušci měli těšit v nejbližší době

Během pár dnů vyjde moje úplně první DVD z koncertní šňůry Křížem krážem tour 2010. Na internetu se už můžou ,,konvičáci" kouknout na sestřihy z turné ve videoklipu na píseň Nenech mě čekatJ. Jinak mám hroznou radost z toho, že budeme vydávat další desku, která vyjde v září. Už teď máme demáče a v květnu se na to vrhneme s americkým producentem Stevem WalshemJ. Mohu říci, že to bude úplně jiné než první deskaJ . Snad se bude líbit.

Jsi se svým nynějším životem spokojená?

Jasně . Otevřela se mi cesta zpívat, dělat co mě baví. Nechci nic měnit

Máš nějaký sen? Jestli ano, jaký?

Mým snem je být zpěvačkou třeba i za 10,20,30 let .

Chtěla bys v dnešní době něco změnit?

Snad jen možná to, aby si třeba lidi začali kupovat deskyJ. Internet je super, já na něm také stahuji, ale když mám nějakého interpreta ráda, s radosti si jeho desku koupímJ. Ale tohle asi nezmění nikdo:))).

Máš nějaký vzor?

Mým vzorem jsou zpěvačky jako je Rihanna, Pink nebo AguileraJ

Byl tvůj sen zpívat?

Když jsem byla malá, respektive menší, tančila jsem společenské tance. Ještě bych snad našla nějakou medaili. Milovala jsem latinu. V pozdějších letech jsem však začala nacházet zálibu ve zpěvu .

Na jaký z tvých koncertů se můžeme těšit v nejbližší době?

Vystoupím třeba ve státní opeře na události Královny popu, veškeré Info na stránkách www.marketakonvickova.com

Na jakou z tvých písní se ti vybaví nejlepší vzpomínky a jaká se ti líbí nejvíce sama o sobě?

Nejblíže mám k písni Láska se nedá dělit třemi. Je to zvláštní. Tuto situaci jsem nezažila a přesto jsem k této písní měla blízko a stále mám . Tímto chci poděkovat Petrovi Bende, že mi tuto píseň napsal. Je to totiž úplně poprvé, kdy napsal song pro někoho jiného .

Od kolika let jsi začala "využívat" svůj hlas?

Byla jsem prcek . Začalo to ve 2. třídě. Začala jsem navštěvovat zpěv. Potom jsem chodila do sboru, ale stále jsem měla raději tanec. Až ve 12 jsem začala navštěvovat ZUŠ v Třinci, kde se otevřel nový obor popový zpěv . Já začala soutěžit a zpívat po klubech.

Jakou školu studuješ?

Studuji v Českém Těšíně na hotelovce. Jsem nadšená, že mi škola povolila individuální přístup, což je pro mě obrovská pomoc

Až vyjdeš školu, chtěla by ses živit zpěvem, nebo chceš pokračovat v oboru, který studuješ?

Na vysokou bych chtěla jít určitě, zda-li to bude obchodně zaměřená škola nebo něco jiného, zatím nevímJ. Zpěv mě baví, chtěla bych se jím živit, ale také studium je pro mě důležité
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LadyVanilka LadyVanilka | 21. srpna 2011 v 20:45 | Reagovat

Markétu mám ráda :) je užasná

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama