Září 2011

Voda pro slony

30. září 2011 v 7:00 | Temný snílek |  film
Film Water for Elephants (Voda pro slony) natočil v roce 2011 režisér Francis Lawrence podle stejnojmenné knižní předlohy, kterou napsala Sara Gruen.
Hlavní postavy ztvárnili známí herci - Reese Witherspoon, krasojezdkyně na koních Marlena, Robert Pattinson jako mladý Jacob Jankowski a Christoph Waltz coby žárlivý a násilnický majitel cirkusu.

Cool móda z Lele Fashion

28. září 2011 v 12:28 | Bubblegum |  móda
Jsi ráda originální a nechceš mít stejné oblečení, jako půlka tvé třídy? A zároveň nechceš za jeden kousek oblečení utratit tisíce? Pak je tenhle zcela nový e-shop Lele Fashion, který nabízí oblečení pro ženy a dívky od hlavních světových asijských návrhářů, přesně pro tebe! V tomhle případně rozhodně neplatí, že se jedná o nekvalitní zboží, protože je z Asie. Oblečení je naopak velmi kvalitní, poměrně levné a hlavně stylové! Teď se pojďme mrknout, jaké kousky si můžete pořídit.


Soutěž o kosmetiku - Vyhlášení

28. září 2011 v 11:47 | StickyBubblegum |  souteze
Už je to téměř měsíc, co se na blogu vyhlašovala soutěž o kosmetiku dle vlastního výběru. Dnes je tu její vyhodnocení a vy se můžete dozvědět jméno výherkyně.
Do soutěže se celkově přihlásilo přes několik desítek soutěžících, ale samozřejmě jich pár nesplňovalo podmínky, takže soutěžících, ze kterých se losovala výherkyně, bylo podstatně méně. Vítězku jsem nevybrala "od oka", ale pomocí stránky Random.org.

A kdo tedy vyhrává make-up, který si vybrala jako výhru?


Testery parfémů

26. září 2011 v 19:15 | Bubblegum |  kosmetika
Kde se setkáme s pojmem testery parfémů? Je to většinou v kamenných obchůdcích, kde prodejci voňavek nabízí zdarma možnost si vyzkoušet, jak budou nejrůznější druhy vůní vonět právě na jejich kůži, protože ne každý parfém může například na dvou zcela různých ženách vonět úplně stejně. Je to dáno tím, že každý člověk má trochu jiné vlastnosti své kůže, zastává jiný způsob výživy a celkově i může být rozdíl v životních zvyklostech každého z nás. Tester si můžete zakoupit a odnést si ho domů, ale jediný hlavní rozdíl v tom, jestli si koupíte parfém v originálním dárkovém balení nebo ve většinou šedé krabičce, je takový, že tester nebývá uložen v pestrobarevném originálním obalu jako prodávaný parfém. Jeho cena bývá díky tomu přívětivější. Proto je dobré si předem ujasnit, pro jakou příležitost si výrobek pořizuji. Tester parfému bývá jasně oddělen od ostatních a zřetelně vyznačen nápisem "Tester" nebo méně častým textem "Demonstration".

Zmeň svoj život k lepšiemu

26. září 2011 v 14:40 | Ruby Rose |  rady
Každá z nás chce byť krásna. Tie čo vravia, že nie klamú...

Na to, aby sme mohli byť osobou, ktorou sa túžime stať, musíme sa dať do poriadku hlavne zvnútra. To, že si dá dievča spraviť gélové nechty, napojiť umelé pramene vlasov či schová svoje pravé "ja" pod vrstvu make-upu nie je v poriadku. Nemám proti tomu nič, ale netúžite snáď ráno vstať z postele, pozrieť sa do zrkadla a povedať si "Nevyzerám až tak hrozne." ? Ja viem, vyznie to smiešne... Ale všetko sa dá. A veľmi jednoducho:

Jak vyfotit krásnou fotografii - 1. část

26. září 2011 v 11:13 | Dragell |  rady
Pod náporem článků "jak si udělat krásnou fotku" jsem se rozhodla jeden takový také napsat, ovšem nečekjte, že bych psala o nějakém focení proti zrcadlu a podobně :)
Dále bych chtěla upozornit, že jsou to rady amatéra, takže profesionálům asi moc neposlouží. Možná dokonce naopak, příjdou mě ukamenovat, co to zde píši.
Ale vynasnažím se psát tak, aby to začínajícím fotografům pomohlo.
Vše zde napsané jsem čerpala z jedné hodiny ve výtvarné výchově na střední škole, kterou jsme fotografii věnovali, dále pak je to od fotografů, se kterými jsem přišla do styku a nakonec má vlastní zkušenost.

Nech vojde ten pravý

24. září 2011 v 12:20 | Simi Wynter |  literatura

Nech vojde ten pravý (z originálu: Lat den ratte komma in) je netypický upírsky príbeh. Autor, John Ajvide Lindqvist, sa nesnaží zobraziť dokonalé tvory, ktoré sa snažia začleniť do spoločnosti, ale vytvára obraz upríra, ktorý bez krvi zomiera a preto nemá na výber. Ak si už prečítala veľa upírskych kníh a myslíš si, že táto ťa nezaujme, dovolím si tvrdiť, že ak si aspoň trochu fanúšikom ťažších kníh určite ťa zaujme.

O parfémech - obecně

24. září 2011 v 10:35 | Bubblegum |  kosmetika
Parfém je směs z esenciálních olejů a aromatických látek, která má přivodit nějakou specifickou náladu nebo podtrhnout atmosféru, ve které se nositelka nachází. Existuje bezpočet velmi drahých parfémů exklusivních značek, které nebývají pro běžné smrtelnice dostupné. Proto se budeme v tomhle článku bavit o krásných a značkových parfémech, které jsou za přijatelnější cenu. Nabízí se obrovské množství kvalitních, levných parfémů, ale my se budeme zabývat, jen částí z nich, takže teď si ty levné parfémy představme.

Parfémy levně a voňavě

22. září 2011 v 10:32 | Bubblegum |  kosmetika
Parfémy levně

Je hezké, pokud můžeme o někom v našem okolí říci, že nám pěkně voní. Proto by neměla být určujícím kritériem toho, jestli si tento parfém koupím právě já, jeho přemrštěná cena. V dnešní době je v oblibě nakupovat přes internet a právě tady, můžeme najít levnější ceny než například v kamenných obchodech. Například u parfémů si můžeme jít vyzkoušet, jak nám některá vůně voní, ale zakoupit si ji můžeme, až přes internet a na internetovém obchodě nám můžou poslat spolu s parfémy i další testery nebo odstřiky dalších parfémů a my tak zjistíme, že i další parfémy levně, by se nám mohl líbit.

Klady a zápory nákupu

Příprava na ples

21. září 2011 v 12:15 | Bubblegum |  kosmetika
Také sníte o tom, být v noci na plese jednou z nejkrásněji upravených návštěvnic? Máte pocit, že k tomu abyste byla královnou večera, musíte mít vysokou, štíhlou postavu a dlouhou a hustou hřívu, která bude zářit zdravím? Nemusí tomu tak být. S jednoduchými pomůckami budete, onou nedosažitelnou ženou, klidně i vy. Takže čtěte dále mé tipy nejen kosmetické, ale poradím i jak na plesové šaty.