Říjen 2011

Ľavá ruka Boha

31. října 2011 v 11:59 | Simi Wynter |  literatura

Ľavá ruka Boha je prvou časťou z trilógie, ktorou autorom je Paul Hoffman. Táto kniha sa nepodobá na žiadnu, ktorú som doteraz prečítala. Má úplne iné zameranie, štýl, obsah a kompozíciu. Môžem povedať, že ma zaujala na sto percent a to sa len tak nejakej knihe nepodarí, kedže aktívne čítam všetko, čo mi príde pod ruku.

Mariotovi Dediči

27. října 2011 v 21:04 | Sally Ash Rowley |  literatura
Keďže som sa pomaly vyrovnala s koncom celej ságy, odhodlala som sa ju viac priblížiť vám, čitateľom, ktorí ste sa o nej ešte nedopočuli. Prekvapením možno pre niektorých z vás bude, že sa chystám predstaviť ságu od slovenskej autorky. No neprestávajte čítať, sú to tie najlepšie a najkrajšie knihy aké sa mi kedy dostali do rúk.


Tělová kosmetika

27. října 2011 v 12:20 | Jana |  kosmetika
Tělová kosmetika

Chcete se cítit uvolněně a zároveň dodat své pokožce nezbytnou péči a vůni? Vyzkoušeli jste už někdy tělový olej? Jedná se o vhodný produkt, k péči o pokožku těla. Pokud rádi o svou pokožku pečujete, je tělová kosmetika produkt pro vás možným alternativním řešením. Nejkrásnější vůně nádherně voní, například divokou růží atd. Je vhodný především pro suchou a citlivou pokožku, dodá potřebné vitamíny a tělové oleje obsahují mastné kyseliny, které obnoví a oživí pleťové buňky.

Na trhu se prodávají nejrůznější druhy tělových olejů, například bio tělové oleje, zajišťující, že všechny složky v nich obsažené, jsou pod kontrolou. Tělové oleje jsou v první řadě určené, pro uvolnění a popřípadě uzpůsobené k masáži.

Vůně a složení se může lišit, podle druhu svého určení. Například olej z rakytníku řešetlákového bude na pleť působit svým regeneračním prvkem. Jeho účinky jsou pozorované jako zvětšení pružnosti pokožky. Další častou složkou, je olej z měsíčku lékařského, je vhodný k navození příjemného tepla a zároveň chrání pokožku, před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Olej z rakytníku řešetlákového a olej z měsíčku jsou hlavními ochránci pro zralou a namáhanou pleť, dále je mohou využít lidé s nečistou a mastnou pletí. Využije jejich účinku také normální a smíšená pleť člověka.

I TY si vyber ten správný make-up

26. října 2011 v 12:18 | Verča |  kosmetika
I TY si vyber ten správný make-up


Máš obavy, jestli sis vybrala ten správný make-up? Jestli sedí k tvé pleti? Pusť tyto obavy z hlavy! Vybrat si správný make-up, není zas až tak těžké. Pokusím se ti poradit, abys i ty našla ten správný make-up. Skoro všechny dívky chtějí vypadat dokonalé, ale přitom přirozené. Je důležité si vybrat make-up, který ti opravdu sedí. Pokud si pořídíš make-up, který bude o odstín tmavší než tvoje přirozená pleť, nebude to asi vypadat nejlíp. Make-up bys měla vybrat podle toho, jaký typ pleti máš. od toho tu pleťová kosmetika je.

Máme 4 základní typy pletí.

Make-up podle typu pleti:

Pravá krv (pt. 02)

25. října 2011 v 13:29 | Simi Wynter |  literatura

Charlaine Harris: Pravá krv

Mrtví pre svet. Dočista mrtví. Bezpochyby mrtví.

Charlaine Harris je úspešná spisovateľka detektívnych románov a jej posledným výtvorom je cyklus Pravá krv (True blood). V súčasnosti má jedenásť dielov. V slovenskom jazyku nájdeme len prvé dva diely, no v češtine už aj ôsmy diel. Knihy sú predlohou úspešného seriálu vysielaného televíznou stanicou HBO - momentálne aj ďalších. V tomto článku nájdete štvrtý až šiesty diel.

Co by nemělo chybět v tvojí kosmetické taštičce

25. října 2011 v 12:06 | Mary-Ane |  kosmetika
Co by nemělo chybět v tvojí kosmetické taštičce

Určitě to znáš. Jsi na party, skvěle se bavíš, ale během tance se ti rozmaže řasenka. Na záchodě si ji sice umyješ, ale na ubrousku ti určitě zůstane i pěkná vrstva líčidel a tvůj look, se kterým sis pořádně vyhrála je zničený. Co teď s tím? Do tvé malinké "trendy" kabelky se ti samozřejmě nevešla všechna tvá kosmetika a půjčovat si líčidla od neznámých holek na diskotéce nechceš riskovat?

Řešením jsou miniatury! I do té nejmenší kabelky se ti vejde malá taštička, kam si v klidu budeš moct uložit malé verze tvých oblíbených kosmetických produktů.

Dievča ideálov

20. října 2011 v 18:35 | Sally Ash Rowley |  vztahy

V lásku verím, na vzťahy nie. Dokonalý vzťah si radšej vytváram iba vo vlastných snoch. Akosi som zapadla k skupine tých, ktoré si myslia, že sú pravdepodobne všetci rovnakí a k životu ich až tak netreba... ale trpím, keď čítam smutné články zamilovaných dievčat. Ako na neho stále myslia, ako sa ho nemôžu dotknúť, ako ho pozorujú len z diaľky... Zažila som to aj ja, netajím sa tým. Ale povedzme, že už som "vyrástla". Každopádne je ťažké zápačiť sa, či už chlapcovi alebo obyčajným ľudom. Pretože každý posudzuje iba podľa toho čo vidí.

Jak se spráně učit

12. října 2011 v 15:36 | Ve-Ry |  rady
Pro hodně z nás je učení pěkně otravné a nutíme se do toho! Ale proč si to neudělat trochu zábavnější.?


11 hlavních problémů při učení

1. Nutíme se do učení
2. Nebaví nás to
3. To nejtěžší necháváme na konec
4. Učíme se hnedka po škole
5. U učení máme puštěnou televizi či rádio
6. Učím se pozdě večer nebo naopak brzo ráno

Facebook dobro či zlo?

12. října 2011 v 15:35 | Lucienne Parittion |  vztahy
Kdo nezná Facebook? Možná děti v Africe.Ale je dobré mět facebook? nebo si ho máš zrušit?

Facebook - v čem je dobro?
NA facebook si můžeš chatovat s přáteli které si neviděla nebo si nechceš psát sms protože by jsi utratila spoustu peněz. Na facebooku si v chatu můžeš dokonce psát i s 10přáteli v jednom chatu.Zveřejňovat krásné fotky kterými se můžeš chlupit :)

Facebook- v čem je zlo?

Tapety pro tebe!

11. října 2011 v 15:15 móda
Líbí se Vám vaše současné bydlení, ale myslíte si, že by přece jenom šlo nějak vylepšit? Máte spoustu nápadů a kreativní myšlení, ale netroufáte si do radikálních zásahů, jako je celkové malování, nebo přestavba? Nebo prostě jen nemáte dost peněz? Pak je tady právě pro Vás ideální řešení, které přinášejí moderní technologie v podobě dekorací na zeď, jako jsou samolepky, tapety, plastické obrázky a další.